П'ятниця, 28.07.2017, 17:50
Вітаю Вас Гость | RSS

Індустріальний коледж ДВНЗ УДХТУ

Меню сайту
Статистика

Онлайн усього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Виробництво тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів


Галузь знань

«Хімічна технологія та інженерія»

ХАРАКТЕРИСТИКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ

"Виробництво тугоплавких неметалевих  і силікатних матеріалів"


Освітньо-кваліфікаційний рівень – молодший спеціаліст.

Кваліфікація – технік-технолог.

Термін навчання  на базі:

-  повної загальної середньої освіти (11 класів) 2 роки 5 місяців;

-  базової загальної середньої освіти (9 класів) 3 роки 5 місяців.

Заочна форма навчання – 2 роки 10 міс.

Фахівець, який професійно володіє технологією виробництва не тільки в’яжучих матеріалів, але і технологією виробництва керамічних матеріалів і виробів, а також скловиробів, має можливість працювати технологом, лаборантом хімічного аналізу, контролером ОТК, майстром виробництва, машиністом основного обладнання  на заводах скловиробів, будівельних матеріалів і керамічних заводах.

Напрям підготовки «Хімічна технологія тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів» має 14  спеціалізацій. Студенти вивчають загальну хімічну технологію, виробництво скла, скляних волокон, склокристалічних матеріалів, емалей та покриттів різного призначення (захисні, декоративні тощо), знайомляться з правилами проектування виробництв, сучасними методами захисту навколишнього середовища від впливу шкідливих виробничих факторів. Окремим напрямком навчання  є технологія матеріалів для машинобудівної промисловості і будівництва (функціональна, машинобудівна, тонка та будівельна кераміка, гіпсові матеріали, цемент, азбестоцементні вироби). Особлива увага приділяється підготовці фахівців з технології матеріалів і виробів для електронної техніки, ознайомленню з сучасним світовим досвідом і надбаннями вітчизняної науки у цьому напрямку.

Завдяки існуючим інтеграційним зв’язкам студенти забезпечуються базами практики на провідних підприємствах з передовим організаційно-технологічними процесами.

Комісія хіміко-технологічних дисциплін підтримує міцні зв’язки з однорідними підприємствами в Україні. Викладацький склад співпрацює з кафедрою силікатних матеріалів Українського державного хіміко-технологічного університету у м. Дніпропетровську, структурним підрозділом якого є наш коледж.

            Відбувається активний обмін досвідом з колегами з інших технікумів, коледжів.Вхід на сайт
Пошук  
Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Корисні посилання
Ми в мережі