П'ятниця, 28.07.2017, 17:46
Вітаю Вас Гость | RSS

Індустріальний коледж ДВНЗ УДХТУ

Меню сайту
Статистика

Онлайн усього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Обслуговування та ремонт обладнання підприємств будівельних матеріалів

Галузь знань:

«Машинобудування та матеріалообробка»

ХАРАКТЕРИСТИКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ

"Обслуговування та ремонт обладнання підприємств будівельних матеріалів"

Освітньо-кваліфікаційний рівень – молодший спеціаліст.

Кваліфікація – технік-механік

Термін навчання  на базі:

-  повної загальної середньої освіти (11 класів) 2 роки 5 місяців;

-  базової загальної середньої освіти (9 класів) 3 роки 5 місяців.

Заочна форма навчання – 2 роки 5 міс.    

У сучасному  машинобудуванні використовується  обладнання як вітчизняного так і закордонного виробництва.Технологічне обладнання працює на заводах промисловості будівельних матеріалів, а обладнання загального призначення – у різних сферах виробництва.

Технічне обслуговування, ремонт, експлуатація такого обладнання можливі тільки кваліфікованими робітниками, які добре знають конструктивні властивості, можливі несправності і методику усунення недоліків в роботі.

Сучасне обладнання, крім механічного приводу, оснащене складним пнемо- і гідроприводом. І всіма цими різноманітними видами техніки  опікуються механіки.

Кваліфікований  робітник несе відповідальність за якість своєї праці, її техніку безпеки, а тому він повинен бути добре підготовлений у різних аспектах механічного обладнання і у виробничих, соціальних справах.

Всі ці знання студенти набувають в Дніпродзержинському індустріальному коледжі за спеціальністю «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств будівельних матеріалів»

Попит на спеціалістів – механіків зараз дуже великий. Це пов’язано із реконструкцією відкриттям нових  підприємств, і не тільки на Дніпропетровщині, але і по всій Україні.

Після закінчення коледжу студент має можливість  продовжити навчання з II або III курсу у технічних вищих навчальних закладах за своєю спеціальністю.

Наші випускники працюють механіками, начальниками цехів, головними інженерами і керівниками підприємств.

Підготовка спеціаліста передбачає вивчення іноземних мов з професійного напрямку, а також посилену комп’ютерну підготовку.

Завдяки існуючим інтеграційним зв’язкам студенти забезпечуються базами практики на провідних підприємствах з передовими організаційно-технологічними процесами.


Вхід на сайт
Пошук  
Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Корисні посилання
Ми в мережі